Admin Cup 2018

6 Stycznia 2018, godzina 19:39, autor: Piotr Ożóg

W dniu 13 stycznia 2018 roku po rocznej przerwie rozegrana zostanie kolejna edycja turnieju Admin Cup 2018.

Z przyjemnością informujemy, że redakcja oficjalnej strony Stali Rzeszów dostała zaproszenie do uczestnictwa w kolejnej edycji turnieju charytatywnego Admin Cup 2018. Będzie to już 9. edycja tego turnieju, a jego głównym celem będzie pomoc dla 12-letniego Gabrysia Kochmana cierpiącego na przepuklinę oponową-rdzeniową.

Nasz redakcja oczywiście skorzysta z tego zaproszenia i pojedzie aby wspomóc tego chłopca. Bo w tym turnieju nie jest najważniejszy wynik sportowy – najważniejsza jest pomoc dla Garysia !!!

Podczas całodniowego turniejowego, który odbędzie się 13 stycznia 2018 roku udział wezmą zespoły prasowe takich drużyn, jak: Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, GKS Tychy, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM, AROR Sport Kraków, Drużyna Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia oraz zespół gospodarzy Unii Elektrociepłowni Nowa Sarzyna. Mimo, że turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo my postawimy na sportową zabawę i integrację sportowych środowisk.

Podczas turnieju zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu "Integracja bez granic", w ramach których zgromadzone środki zostaną przekazane dla 12-letniego Gabrysia Kochmana cierpiącego na przepuklinę oponową –  rdzeniową. W ramach tych środków została zrealizowana adaptacja pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku inwalidzkim. Pomóc można już dziś, wpłacając środki na konto o nr 16 1020 4405 0000 2102 0557 8499 (Bank PKO BP), z dopiskiem „Marzenie dla Gabrysia”.

I wobec tego mamy prośbę do Naszych kibiców. Jeśli ktoś chciałby przekazać jakieś pamiątki sportowe na licytację prosimy o kontakt z naszą redakcją, a z chęcią weźmiemy je do Nowej Sarzyny !!! (kontakt: Piotr Ożóg, tel 608 – 687 – 936).

 

Podział na grupy w turnieju Admin Cup 2018:

GRUPA A

Cracovia

Jagiellonia Białystok

Stal Rzeszów

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Stal Kraśnik

Unia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

GRUPA B

Lech Poznań

Korona Kielce

GKS Tychy

Rado Hotel Team

Siarka Tarnobrzeg

Aror Sport Kraków

Admin Cup 2018

Admin Cup 2018

 

Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.