Błażej Cyfert piłkarzem Stali w kolejnym sezonie

7 Lutego 2019, godzina 18:10, autor: Grzegorz Szalacha

Stal Rzeszów już myśli o kolejnym sezonie i właśnie zakontraktowała nowego piłkarza pod tym kątem.

Błażej Cyfert

Dziś umowę z naszym klubem podpisał Błażej Cyfert.
Kontrakt środkowego obrońcy zacznie obowiązywać od 1 lipca 2019 r. przez rok czasu. Posiada on opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
- Cały czas pracujemy nad budową silnego składu nie tylko na teraz, ale także by taki on był za kilka miesięcy. Chcemy wejść z mocną drużyną w nowy sezon. Stąd już teraz dopinamy pierwsze wzmocnienia. Błażej jest wychowankiem Lecha Poznań. Dzięki doświadczeniu jakie zebrał grając w Młodej Ekstraklasie oraz w II-ligowych drużynach, może wnieść wiele jakości do naszego zespołu. Treningi pod okiem Janusza Niedźwiedzia rozpocznie najprawdopodobniej w lipcu, gdyż do tego czasu musi wypełnić obowiązujący go kontrakt z jego obecnym klubem– powiedział Michał Wlaźlik dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

27- letni piłkarz aktualnie jest zawodnikiem Podhala Nowy Targ, które po pierwszej części sezonu znajduje się tuż za Stalą w III-ligowej tabeli. Umowa z „Szarotkami” obowiązuje Błażeja do końca czerwca 2019 r., ale zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej, piłkarz ma prawo podpisać już teraz kontrakt z nowym klubem. Doświadczony defensor z kilku opcji, zdecydowanie postawił na Stal.

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.