Ceglarz i Reiman podpisali umowy

10 Lipca 2018, godzina 08:44, autor: Grzegorz Szalacha

Piotr Ceglarz i Wojciech Reiman podpisali umowy z naszym klubem.

2018.07.10 Ceglarz i Reiman

Pomocnik Wojciech Reiman parafował umowę na dwa lata z opcją przedłużenia o rok. Piłkarz od lat kojarzony ze Stalą ma być jedną z twarzy nowego projektu, który buduje trener Janusz Niedźwiedź. – Chcemy z niego wydobyć wszystko co najlepsze. Wojtek ma spore rezerwy zarówno pod względem tego co oferuje jako piłkarz jak i jeden z potencjalnych liderów drużyny. Liczymy, że weźmie jeszcze większą odpowiedzialność za konsolidację zespołu niż miało to miejsce do tej pory – tłumaczy Michał Wlaźlik.

Z kolei skrzydłowy Piotr Ceglarz związał się ze Stalą dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. – Piotr w poprzednim sezonie pokazał, że warto na niego stawiać. Ma wszelkie predyspozycje, by stać się czołową postacią naszego zespołu. Już wiosną był jednym z jego najjaśniejszych punktów. Mamy nadzieję na dalszy progres z jego strony – nie ukrywa dyrektor Stali.

Dyrektor klubu podkreślił, że skończył się w Stali okres pozyskiwania piłkarzy na chwilę i podpisywania z nimi krótkoterminowych umów. – Prezes Rafał Kalisz na każdym kroku zaznacza, że nasz projekt rozpisany jest na kilka lat. Dlatego starannie selekcjonujemy piłkarzy i podpisujemy z nimi umowy długoterminowe – zakończył nasz rozmówca.

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.