Dietetyk zadba o piłkarzy Stali

16 Marca 2019, godzina 15:00, autor: Grzegorz Szalacha

Stal Rzeszów postanowiła zadbać o kompleksową dietę naszych zawodników, której rezultaty będą sprawdzane na bieżąco.

Patryk Musiałek

Z tego względu w ekipie znalazł się Patryk Musiałek, instruktor sportu, kulturystyki, a przede wszystkim dietetyk.

Patryk pomimo młodego wieku (27) już od 5 lat pracuje w swoim zawodzie i odbył ponad 20 certyfikowanych szkoleń, m.in. z dziedziny dietetyki, dietetyki sportowej, dietoterapii i suplementacji, z której aktualnie pisze swój poradnik.
- Dietetyka to moja praca i pasja w jednym. Od lat zajmuję się sportowcami, ale także i zwykłymi ludźmi, chcącymi zgubić zbędne kilogramy lub nabrać masy mięśniowej. Wspomagam również ludzi leczących się na depresję, nowotwory oraz uzależnienia. Przekazywaną wiedzę czerpię z publikowanych, rzetelnych badań, własnego doświadczenia oraz kursów i szkoleń organizowanych przez najlepszych dietetyków i lekarzy z Polski i zagranicy. Uważam, że to połączenie jest w stanie dać maksymalne efekty, będąc jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia - powiedział Patryk.

Patryk szczególną pasję przejawia do nowych odkryć w dziedzinie suplementacji i leków.
-W zawodowym sporcie, gdzie zawodnicy dają z siebie wszystko każda przewaga nad przeciwnikiem jest na wagę złota. Dobrze dopasowana, dozwolona i bezpieczna suplementacja jest cennym wsparciem do osiągnięcia wysokich celów. Zawsze powtarzam jednak, że odpowiednie odżywianie, nawodnienie, sen, regeneracja oraz radzenie sobie ze stresem to podstawy, o których nie wolno zapominać! – dodaje nasz mowy dietetyk - Cieszę się, że mogę pracować dla Klubu, któremu kibicuję od dziecka. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie owocna i osiągniemy wspólnie najwyższe cele.

REKLAMA
reklama