Do Krakowa po fotel lidera

27 Września 2018, godzina 12:50, autor: Grzegorz Szalacha

Piłkarze Stali Rzeszów chcą w najbliższej kolejce zrealizować dwa cele.

2018.09.29 Hutnik Kraków

Po pierwsze wygrać w Krakowie z tamtejszym Hutnikiem. Jeśli uda im się tego dokonać z grodu Kraka wrócą jako liderzy III ligi.
- Już kilka razy zakręciliśmy się koło pierwszego miejsca, teraz chcielibyśmy na dobre zdobyć fotel lidera rozgrywek i powoli budować przewagę nad resztą stawki. Oczywiście najpierw musimy pokonać Hutnika, a o to wcale nie będzie łatwo – uważa Rafał Kalisz prezes naszego klubu.

Zespół z Nowej Huty to jedna z rewelacji tego sezonu. Mimo, że beniaminek to bez kompleksów radzi sobie na wyższym poziomie rozgrywek. Do tej pory wygrał siedem spotkań i dwa razy poniósł porażki. Taki bilans pozwolił ekipie z Suchych Stawów awansować na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Hutnicy preferują ofensywny styl gry, w którym czują się zdecydowanie lepiej, aniżeli wtedy gdy muszą odpierać ataki rywali. Ostatnio wysoko pokonali Motor Lublin (5-3) i w szczęśliwych okolicznościach wygrali w Ostrowcu Świętokrzyskim (1-0). – Na bieżąco śledzimy każdego rywala. Na ostatnim meczu Hutnika byli nasi trenerzy i mamy dokładne informacje na temat tej drużyny. Z pewnością nasz sztab szkoleniowy wie, co trzeba zrobić by zatrzymać krakowski zespół – dodał Rafał Kalisz.
Prezes Stali jest zbudowany postawą biało-niebieskich w ostatnich meczach. – Nasi piłkarze pewnie wygrali z Wisłą Puławy i Czarnymi Połaniec. Mam nadzieję, że w sobotę potwierdzą wysoką formę i rozegrają kolejny dobry mecz – zakończył nasz rozmówca.
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Stadion Miejski Hutnik Kraków
29.09.2018, sobota, godz. 16:00

Uwaga: Płatną transmisję video z tego spotkania przeprowadzi strona polsport.live. Koszt 11,90 zł. Szczegóły na stronie polsport.live.

2018.09.29 Hutnik Kraków

REKLAMA
reklama