Dominik Kalinowski wzmacnia bramkę Stali

30 Stycznia 2019, godzina 08:30, autor: Grzegorz Szalacha

Dominik Kalinowski przez najbliższe półtora roku, a być może i dłużej, będzie rywalizował o pozycję nr 1 w bramce Stali Rzeszów.

Dominik Kalinowski

 Nasz nowy nabytek jest kolejnym młodzieżowcem, który będzie dostępny dla trenera Janusza Niedźwiedzia i sztabu szkoleniowego.
20-letni golkiper to wychowanek Znicza Pruszków. Z tym klubem był związany przez większość dotychczasowej kariery, poza krótkim epizodem na pobyt w Kotwicy Kołobrzeg. Tam miał okazję grać i trenować, gdy zespół prowadził Karol Szweda, obecnie II trener Stali. – Dominik w kręgu naszych zainteresowań znajdował się od dłuższego czasu. To jeden z najzdolniejszych bramkarzy w kraju w swoim roczniku. Negocjacje ze Zniczem najpierw w kwestii możliwości transferu, a później kwoty wykupu, były trudne, ale ostatecznie udało się znaleźć dla obu klubów satysfakcjonujące porozumienie – powiedział serwisowi stalrzeszow.pl Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali.
Dominik Kalinowski wzmocni rywalizację na pozycji bramkarzy, tym bardziej, że wciąż do pełnej sprawności nie doszedł Leonid Otczenaszenko, po kontuzji odniesionej w meczu z Chełmianką Chełm. – Myślę, że walka o miejsce w bramce bardzo dobrze zrobi naszym zawodnikom. Ich samych będzie stymulowała do dalszego rozwoju, a dużo zyska też na tym sam zespół – dodał nasz rozmówca.

 

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.