Juniorzy zaczynają rozgrywki CLJ

8 Marca 2018, godzina 13:18, autor: Grzegorz Szalacha

Mecz pierwszej drużyny został odwołany, więc oficjalnie wiosenne rozgrywki piłkarskie naszego klubu rozpoczną juniorzy.

Centralna Liga Junirów szerokie logo

Występujący w Centralnej Lidze Juniorów stalowcy zagrają na wyjeździe z łódzkim ŁKSem.
Po meczach rozegranych jesienią, nasza drużyna zajmuje 15, przedostatnie, miejsce w tabeli (z dorobkiem 10 punktów, 2 zwycięstwa, 4 remisy i 11 porażek). Ze względu na reorganizację rozgrywek CLJ (z dwóch grup – wschodniej i zachodniej powstanie jedna) z ligi spadają drużyny od 7 w dół, więc trudno sobie wyobrazić scenariusz utrzymania się.
Zimą doszło do kilku zmian: na stanowisku trenera Maciej Seroka zastąpił Ryszarda Ferderkiewicza. Z naszej drużyny odszedł Sebastian Wanat (do Igloopolu Dębica). Natomiast stalowców zasilił Kamil Puc (z Izolatora Boguchwała).
Na pytania o wyznaczone cele na tę rundę, trener Maciej Seroka powiedział:
Po małych zawirowaniach ze składem – chciało odejść dwóch zawodników, ale ostatecznie zostali i ciężko przepracowanych przygotowaniach, wlaliśmy trochę optymizmu i jesteśmy pozytywnie nastawieni. Ciężko będzie o utrzymanie, ale stać nas, aby rozegrać te 13 meczów w dobrym stylu. Głównym celem jest szlifowanie umiejętności, tak aby trener pierwszej drużyny Tadeusz Krawiec miał do wyboru młodzieżowych zawodników i nie musiał sięgać po nich na zewnątrz.

Centralna Liga Juniorów - grupa wschodnia - 18 kolejka
10 marca 2018, 13:30
ŁKS Łódź – Stal Rzeszów

Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.