Kolejny młodzieżowiec w barwach Stali

1 Marca 2019, godzina 12:30, autor: Grzegorz Szalacha

W coraz szybciej zbliżającej się rundzie wiosennej zobaczymy jeszcze jednego nowego zawodnika. Będzie nim Szymon Kobusiński.

Szymon Kobusiński

Ten 20-letni piłkarz powiększy grupę młodzieżowców w drużynie Janusza Niedźwiedzia.

Nasz nowy nabytek jest wychowankiem Syreny Cybinka, a na szersze wody wypłynął w barwach UKP Zielona Góra i Falubazu Zielona Góra. Przez ostatnie pół roku próbował zaistnieć na poziomie I ligi w barwach Garbarni Kraków. Można powiedzieć, że udało mu się to osiągnąć, bo grając w tym klubie uzbierał ponad 700 minut. Wcześniej przez dwa sezony poznawał smak III ligi w Falubazie, gdzie w miarę upływu czasu stał się podstawowym zawodnikiem. Mimo młodego wieku piłkarz ten ma już na swoim koncie 8 bramek.
- Szymon do Stali przyszedł by podnieść rywalizację wśród młodzieżowców. Runda wiosenna będzie bardzo intensywna i musimy mieć dobre zabezpieczenie na tym polu. Młodsi piłkarze mają to do siebie, że ich forma często faluje. Myślę, że teraz ta grupa jest na tyle szeroka, że trener Niedźwiedź zawsze będzie miał możliwość wybrać zawodnika, który poziomem nie będzie odstawał od bardziej doświadczonych kolegów – powiedział Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali.

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.