Kup karnet na wielkie emocje! Promocyjna cena

19 Sierpnia 2019, godzina 22:45, autor: Tomasz Flakowski

Wkrótce ogromne emocje przy Hetmańskiej 69. Nasza drużyna ma przed sobą kilka ciekawych spotkań i mocno liczy na Twoje wsparcie!

Cztery kolejki - dziewięć punktów. Trzy mecze na własnym stadionie - trzy wygrane i osiem strzelonych bramek. Niby suche statystyki, ale potwierdzają to, co każdy widz gołym okiem dostrzeże - na Hetmańską 69, po prostu, warto przychodzić. A, że mecz z Lechem II Poznań był dwudziestym drugim z rzędu bez porażki na własnym stadionie? Co zrobić, twierdze tak mają.

To i tak, mimo wszystko, dopiero początek sezonu. Już niedługo czekają nas domowe starcia z Elaną Toruń, GKS-em Katowice i derbowy pojedynek z Resovią Rzeszów. Poza spotkaniami ligowymi, przyjdzie także pora na pierwszą rundę Pucharu Polski, w ramach której mecz również będzie miał miejsce na naszym stadionie. Najbliższe tygodnie zapowiadają się dla kibiców Biało - niebieskich na prawdę smakowicie, pod wieloma względami.

Dlatego też warto zaopatrzyć się w karnet na rundę jesienną sezonu 2019/2020, który gwarantuje wejście na wszystkie mecze Stali Rzeszów przy Hetmańskiej 69 - te ligowe, jak i pucharowe. Zwłaszcza, że od dzisiaj będzie on dostępny w nowej, promocyjnej cenie, 75 złotych.

Dlaczego opłaca się kupić karnet na Stal? Kupienie osobno biletów na pozostałe osiem ligowych meczów domowych kosztowałoby minimum 120 złotych. W tym, oczywiście, nie zostały uwzględnione mecze w ramach Pucharu Polski. Oszczędność wynosi zatem co najmniej 45 złotych, a do tej finansowej dochodzi jeszcze oszczędność czasu i nerwów. Warto, prawda?


Karnet kupisz w prosty sposób przez stronę: bilety.stalrzeszow.pl lub w klubie (pokój nr 18) przy ul. Hetmańskiej 69, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

REKLAMA
reklama