Ligowe ostatki z Podlasiem

13 Czerwca 2018, godzina 21:24, autor: Grzegorz Szalacha

W sobotę piłkarze Stali Rzeszów zakończą sezon ligowym 2017/18.

2018.04.18 Wiślanie

Ich ostatnim rywalem będzie Podlasie Biała Podlaska. Dla kilku zawodników ten mecz będzie stanowił pożegnanie z zespołem biało-niebieskich.

- Zmiany zachodzą po każdym sezonie więc jest to naturalny proces. U nas tym bardziej są konieczne, że w kończących się rozgrywkach drużyna nie zrealizowała postawionych celów. Skoro nie wyszło, trzeba szukać lepszych i skuteczniejszych wykonawców naszych założeń – nie ukrywa Rafał Kalisz.

Prezes Stali nie ukrywa, że o kształcie drużyny na przyszły sezon, w dużej mierze zdecyduje sztab szkoleniowy na czele z nowym trenerem. Kto się w nim znajdzie dowiemy się niebawem. – Jesteśmy na ostatniej prostej do zakontraktowania szkoleniowca, którego wizja pracy wpisuje się w nasz projekt. Stawiamy na ludzi ambitnych, chcących się rozwijać i wygrywać. Taki właśnie jest nasz główny kandydat na trenera pierwszego zespołu. Liczę, że swoim zaangażowaniem, pasją, a przede wszystkim wiedzą zarazi piłkarzy i kolejny sezon będzie dużo lepszy w wykonaniu naszej drużyny. Myślę, że już za kilka dni będziemy mogli zaprezentować jego osobę oraz innych członków sztabu pierwszej drużyny – dodał nasz rozmówca.

Sobotni mecz z Podlasiem będzie doskonałą okazją by przełamać passę porażek, która ostatnio zdarzyła się naszej drużynie na własnym stadionie. Wszyscy, którzy zdecydują się obejrzeć to spotkanie, będą mogli na stadion wejść za darmo. Warunkiem będzie posiadanie bezpłatnej wejściówki, które będą do odebrania w kasach stadionu.

Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Stadion Miejski Stal w Rzeszowie
Sobota, godz. 17:00
Wstęp na mecz za okazaniem bezpłatnego biletu (do odbioru w kasach).

 

Zmiany w organizacji na mecz z Podlasiem
W związku z przygotowaniami do Europejskiego Stadionu Kultury, który odbędzie się na Stadionie Miejskim, Stal Rzeszów S.A. wprowadza następujące zmiany organizacyjne na mecz Podlasiem Biała Podlaska:
- kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie tylko i wyłącznie na trybunie zachodniej Stadionu Miejskiego (trybuna odkryta),
- wejście na Stadion Miejski odbywać się będzie tylko i wyłącznie wejściami zlokalizowanymi od ul. Hetmańskiej,
- z przyczyn niezależnych wjazd samochodem na Stadion Miejski w dniu meczu, będzie dostępny tylko dla organizatorów zawodów.
Za wszelkie niedogodności Zarząd Stal Rzeszów S.A. przeprasza zainteresowane Osoby i liczy na zrozumienie z Państwa strony.

 

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.