Memoriał imienia Władysława Patyckiego

30 Lipca 2009, godzina 18:52, autor: Marcin Ożóg

Kluby Stal Sandeco Rzeszów oraz Crasnovia wspólnie organizują w najbliższy weekend I Memoriał im. Władysława Patyckiego, Lwowiaka,

Kluby Stal Sandeco Rzeszów oraz Crasnovia wspólnie organizują w najbliższy weekend I Memoriał im. Władysława Patyckiego, Lwowiaka, zmarłego przed rokiem było zawodnika, m.in. Stali Rzeszów, Resovii i Sokołowianki.

Jako trener, Władysław Patycki pracował w Zelmerze Rzeszów, Sokołowiance, Stali Rzeszów, Crasnovii i Koronie Załęże.
Wychował m.in. takich graczy jak: Dariusz Marciniak (Widzew Łódź), Bogusław Skiba (Stal Mielec), Tadeusz Złamaniec czy Zbigniew Znojek (Stal Rzeszów).

Memoriał zacznie się piątkowym wieczorem wspomnień w sali tradycji Stali Rzeszów, gdzie Władysława Patyckiego będą wspominali koledzy z boiska i przyjaciele ze Stali.

Wszyscy obejrzą sobotnie spotkanie drugoligowej Stali Sandeco z Jeziorakiem Iława. W niedzielę w ostatnim dniu uroczystości przyjaciele Władysława Patyckiego najpierw o 10 spotkają się przy jego grobie na cmentarzu komunalnym w Wilkowyji.

Potem na stadionie Crasnovii w Krasnem rozpocznie się sportowa część Memoriału, w której zmierzą się cztery zespoły prowadzone przez pana ŚP Patyckiego.

Memoriał organizowany jest pod patronatem prezydenta Rzeszowa, Tadeusza Ferenca, Podkarpackiego ZPN i Stowarzyszenia Nasz Dom.

źródło: gcnowiny

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.