Miasto Rzeszów wspiera budowę silnej Stali

5 Marca 2019, godzina 13:00, autor: Grzegorz Szalacha

Gmina Miasto Rzeszów to jeden z głównych partnerów biznesowych Stali Rzeszów.

2019.03.05 Konfernecja

 - Dzięki przychylności i wsparciu Prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz Rady Miasta, możemy rozwijać nasz projekt z myślą o występach w najwyższej klasie rozgrywkowej w perspektywie kilku lat - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej Rafał Kalisz.
W spotkaniu z dziennikarzami oprócz prezesa Stali Rzeszów, wziął udział Zastępca Prezydenta Rzeszowa Stanisław Sienko. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak Rafał Kalisz i grupa Fibrain w ciągu roku przeobraziła Stal Rzeszów w profesjonalnie działające i tak też zarządzane przedsiębiorstwo piłkarskie. Cieszymy się z rozwoju Klubu i ambitnych celów jakie chce realizować. Gorąco wierzymy, że w perspektywie kilku lat Rzeszów i jego mieszkańcy doczekają się Stali w piłkarskiej ekstraklasie. Na pewno nadal będziemy wspierać Stal w realizacji tego projektu – stwierdził Zastępca Prezydenta Rzeszowa.

Prezes Kalisz przy okazji spotkania, które odbyło się w Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi, podziękował za dotychczasową współpracę. – Często goszczę w ratuszu, gdzie spotykam się z Prezydentem Ferencem oraz Prezydentem Sienko. Swoją pomocą służą nam też Prezydenci Marek Ustrobińśki i Andrzej Gutkowski. Na bieżąco analizujemy sytuację związaną z infrastrukturą stadionu i innymi sprawami, które mają bezpośredni wpływ na rozwój Stali i powodzeniem naszego projektu. Dodam, że nie jest on biznesowy, ale czysto społeczny. W naszej akademii ćwiczy już ponad 500 młodych adeptów futbolu, a będzie ich jeszcze więcej. Pierwsza drużyna swoją dobrą grą ma promować nasze piękno miasto, ale i zapewnić sportową rozrywkę na wysokim poziomie jego mieszkańcom. Cieszymy się, że władze Rzeszowa podchodzą do naszego projektu z tak dużym zrozumiem. Dzięki takiej współpracy z pewnością zapracujemy na wspólny sukces – dodał Rafał Kalisz.

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.