Nowość! Bilet Kumpelski - weź kumpla na mecz TANIEJ!

4 Października 2019, godzina 14:10, autor: Tomasz Flakowski

Do końca roku zostały nam do rozegrania 4 mecze domowe. Teraz przyjaciele i rodzina karnetowiczów zobaczą je jeszcze taniej!

BiletyNastała prawdziwa jesienna aura. Chłodne dni umilą nam nowe produkty w ofercie stadionowego cateringu - kawa i herbata, a także gorące przekąski z grilla.

Uczniowie wrócili do szkół, studenci na uczelnie, a z urlopów do pracy wróciła reszta Rzeszowian. Wielu z nich jeszcze nie miało okazji (lub pojawiało się nieco rzadziej) na meczach Stali Rzeszów.
 
Postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Jak? Biletem kumpelskim! 

Co to jest i jak to działa? 

Kibic posiadający ważny karnet na mecze Stali Rzeszów może przyprowadzić ze sobą 2 kumpli, kumpele lub rodzinę, którzy dzięki niemu kupią bilet na dany mecz za jedyne 5 złotych (w klubie, pok. nr 18, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-19:00), a w dniu meczu w kasie biletowej od al. Powstańców Warszawy za 10 złotych (kasy biletowe otwieramy zwykle na godzinę przed meczem)!

Ważne!

Nie ma możliwości podania danych osoby posiadającej karnet i kupienia tego rodzaju biletu bez okazania jego karnetu.

Promocja "Bilet kumpelski" obowiązuje od teraz i potrwa do końca 2019 roku.

Tych biletów nie kupicie sami przez Internet - jedyna możliwość to nabycie ich w tygodniu w siedzibie klubu w pok. nr 18 w godzinach 9-18:00 lub w dniu meczu przed samym meczem w kasie biletowej.

Promocje i zniżki nie łączą się i nie są wymienne na gotówkę.

W dniu meczu nigdy nie prowadzimy sprzedaży biletów w siedzibie klubu (nawet jeśli mecz odbywa się w środku tygodnia) - bilety w dniu meczu można więc nabyć wyłącznie w kasach biletowych, które otwieramy na godzinę przed meczem.

REKLAMA
reklama