Perfect Przeworsk klubem partnerskim

29 Stycznia 2019, godzina 11:09, autor: Grzegorz Szalacha

Stal Rzeszów poszerza swoje horyzonty w regionie konsekwentnie budując sieć współpracujących ze sobą szkółek piłkarskich.

2019.01.29 Perfect Przeworsk umowa

Drugim już Klubem Partnerskim, który podpisał list intencyjny z rzeszowskim ośrodkiem szkoleniowym jest Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk.

Zaledwie tydzień po połączeniu sił z Orlikiem Przemyśl, Akademia Stali Rzeszów rozpoczęła działania zmierzające do podjęcia kolejnej współpracy. Nowym partnerem została działająca od 2015 r. Akademia z Przeworska, która zajmuje się szkoleniem dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Obecnie trenuje w niej 100 młodych piłkarzy i piłkarek. Ośrodek ten, którego prezesem jest Andrzej Sowiński, jest bardzo ceniony wśród okolicznych szkółek. Wygrywa wiele turniejów, współpracuje z IV-ligowym Orłem Przeworsk i bardzo umiejętnie szkoli młodych adeptów piłki nożnej.

"Bardzo cieszymy się z nawiązania kolejnej współpracy z ośrodkiem szkolenia, który prężnie się rozwija i w swoich szeregach ma zdolnych zawodników. Dla nich współpraca ze Stalą Rzeszów może stanowić przepustkę do jeszcze lepszego rozwijania swojej pasji i umiejętności piłkarskich".- powiedział koordynator Akademii U-14 Leszek Rejus.

2019.01.29 Perfect Przeworsk umowa

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.