Po czwartą wygraną z rzędu

26 Kwietnia 2019, godzina 13:04, autor: Jakub Zaczkiewicz

Pewne zwycięstwo z Wisłą Puławy to już przeszłość. Teraz nasza drużyna rusza do Połańca, aby rywalizować na wyjeździe z Czarnymi,

2018.09.22 Stal Rzeszów - Czarni Połaniec 2-0

... którzy są szczególnie mocni na własnym terenie.     

Patrząc na dotychczasowy bilans drużyny Czarnych Połaniec doskonale widać, iż nasi rywale szczególnie dobrze czują się w roli gospodarza. Ze wszystkich zgromadzonych dotychczas osiemnastu punktów, aż piętnaście zdobyli w meczach właśnie na swoim stadionie.

Obecna sytuacja w tabeli choć diametralnie inna dla obu klubów determinuje zarówno dla Stali Rzeszów jak i Czarnych Połaniec konieczność walki o pełną zdobycz w sobotnim starciu. Czarni Połaniec na dzień dzisiejszy zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli i niczym tlenu potrzebują w najbliższych meczach dopisywać do swojego konta kolejne punkty. Nasza drużyna natomiast wciąż liczy się w walce o awans i wobec braku potknięć bezpośrednich rywali nie może pozwoli sobie na jakiekolwiek straty w Połańcu.

Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę również nasi piłkarze. Dominik Chromiński, który w pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami zdobył jedną z bramek podkreśla, że w sobotę liczy się tylko zwycięstwo:
Dominik Chromiński: W sobotę potrzebujemy dopisać do naszego dorobku kolejną wygraną. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze dziewięć spotkań i nie mamy czasu na żadne potknięcia. W Połańcu naszym obowiązkiem jest zdobycie trzech punktów i każdy inny wynik będzie dla nas porażką.

Czy nasz zespół podtrzyma zwycięską serię i zaliczy czwartą wygraną z rzędu?
Mecz Czarnych Połaniec ze Stalą Rzeszów rozpocznie się 27 kwietnia o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Połańcu.

Nie będzie transmisji video z tego meczu na naszym kanale na Youtube.
Płatną relację video z tego meczu przeprowadzi polsport.liive (koszt 13,90 zł).
2019.04.27 Czarni Połaniec

REKLAMA
reklama