Powrócić na zwycięską ścieżkę

9 Kwietnia 2019, godzina 15:30, autor: Jakub Zaczkiewicz

Karuzela ligowa nabiera rumieńców. Już w środę naszych piłkarzy czeka kolejny ligowy pojedynek.

2019.03.30 Avia Świdnik

Tym razem na Hetmańskiej zamelduje się Spartakus Daleszyce. Rywal niewygodny, ale innego celu jak trzy punkty nasi piłkarze w tym meczu mieć nie mogą.

Chociaż obie ekipy dzieli w tabeli przepaść to nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę, że o punkty w tym meczu wcale nie będzie łatwo. Potwierdza to z resztą także historia dotychczasowych spotkań pomiędzy obiema drużynami. Mimo, iż ogólny bilans tych pojedynków jest zdecydowanie korzystniejszy dla Stali (4 zwycięstwa w 5 meczach) to należy podkreślić, iż tylko raz udało się naszym piłkarzom zwyciężyć różnicą większą niż jedna bramka. Co ciekawe w meczach ze Spartakusem Daleszyce dość regularnie do siatki rywali trafia Wojciech Reiman, który zdobywał gole w trzech meczach przeciwko tej drużynie.

Warto dodać, iż naszego rywala od niedawna prowadzi nowy trener, którym jest Krzysztof Trela. Na początku kwietnia zastąpił on na tym stanowisku duet Andrzeja Więcka oraz Marka Bębena. Jako nowy szkoleniowiec Spartakusa Daleszyce udanie zadebiutował w sobotnim spotkaniu przeciwko KSZO Ostrowiec Św, w którym jego drużyna zwyciężyła 2-1.

Mecz Stali Rzeszów ze Spartakusem Daleszyce odbędzie się w środę 10 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej 69.

REKLAMA
reklama