Rafał Kalisz: Lepszego wejścia do II ligi nie mogliśmy sobie wymarzyć

9 Czerwca 2019, godzina 14:21, autor: Grzegorz Szalacha

Po trudnej walce z zespołem z Nowego Targu, która zakończyła się zwycięstwem Stali Rzeszów nasz zespół może się cieszyć z awansu.

2019.06.08 Podhale NT

Po tym spotkaniu nasz redaktor Jakub Zaczkiewicz zapytał sternika rzeszowskiej Stali Rafała Kalisza o jego pomeczową ocenę:

JZ: Panie Prezesie jakie odczucia po tym awansie?

Rafał Kalisz: Czuję się wspaniale. Wszyscy w klubie bardzo cieszymy się z tego co udało nam się wspólnie osiągnąć. Nasz projekt Stali Rzeszów tworzymy dla całej rzeszowskiej społeczności. Chcemy, aby to co obecnie budujemy wiązało się z pozytywnymi wartościami i to je właśnie razem tworzymy. Swego rodzaju odzwierciedlenie tego widzieliśmy dzisiaj na trybunach, gdzie zasiadło ponad 6000 osób. Co do dzisiejszego meczu to lepszego wejścia do II ligi nie mogliśmy sobie wymarzyć.

JZ: Finał sezonu i starcie z liderem to chyba najlepsza puenta tego sezonu?

Rafał Kalisz: Dokładnie tak. Zarówno nasza drużyna jak i zespół Podhala Nowy Targ grały dziś w piłkę i to przełożyło się na ciekawe widowisko. Cieszymy się ze zwycięstwa, lecz tak jak wcześniej wspominałem Stal Rzeszów to projekt długofalowy, który małymi krokami będziemy dalej rozwijać.

 

REKLAMA
reklama