Raj Tatr wspiera Stal

2 Lutego 2018, godzina 10:32, autor: Grzegorz Szalacha

Firma Raj Tatr dołączyła do grupy sponsorów Stal Rzeszów S.A.

Raj Tatr

Firma Raj Tatr dołączyła do grupy sponsorów Stal Rzeszów S.A. Dzięki jej wsparciu drużyna seniorów i zespół juniorów występujący w Centralnej Lidze Juniorów, będą regularnie otrzymywali jedną z najbogatszych wód wysokozmineralizowanych dostępnych na rynku.
- Cieszymy się, że Firma Raj Tatr podjęła współpracę z naszym klubem. Doceniamy także zaangażowanie jej prezesa Rafała Zielińśkiego, który nie tylko dostarcza naszym zawodnikom wysokiej jakości towar, ale także osobiście przekazał im specjalistyczną wiedzę dotyczącą odpowiedniego nawadniania organizmu – powiedziała Wiesław Puterla prezes Stal Rzeszów S.A.

Raj Tatr – zdrowa woda ALKALICZNA w nowej odsłonie

Wydobywana z Doliny Popradu woda alkaliczna Raj Tatr to jedna z najbogatszych wód wysokozmineralizowanych dostępnych na rynku. Teraz cenne minerały zamknięte w butelce Raju Tatr możesz wybrać dostosowując do potrzeb swojego organizmu. Rodzina wód powiększyła się o zupełnie nowe rodzaje: SZOK SPORT z najwyższą zawartością minerałów – dla sportowców i ciężko pracujących, FOR WOMEN dedykowaną paniom (ale nie tylko) z najwyższą zawartością krzemu (90,52 mg/l) dla zdrowia i urody, ACTIVE bogatą w magnez.

Wybierając wodę, sięgnij po to, co najlepsze dla Ciebie i Twojego organizmu!

Raj Tatr
W wodzie Raj Tatr znajdziemy wszystko, co najcenniejsze dla każdego: ważne pierwiastki i minerały w dużych dawkach. Raj Tatr to jedyna tak szeroka gama wód w Polsce. Są to wyjątkowe wody alkaliczne, które możemy pić codziennie, Zawierają bardzo dużo magnezu i tyle samo wapnia co zapobiega powstawaniu kamieni w nerkach. Jej doskonałość polega na tym, że zawiera 13 z 15 podstawowych pierwiastków i mikroelementów, które uczestniczą w budowie ludzkiego ciała, tworząc odpowiednie warunki funkcjonowania organizmu ludzkiego. Innym niezwykłym faktem jest jej naturalna mała zawartość CO2-dwutlenku węgla, który wspomaga trawienie.
Wybierając wodę trzeba zwrócić uwagę na wysoką ilość magnezu. Raj Tatr to doskonałe źródło NATURALNEGO magnezu – pierwiastka życia; który poprawia pracę serca, obniża ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, zwiększa krzepliwość krwi. Raj zawiera dużą ilość wodorowęglanów, które mają istotne znaczenie dla odkwaszania organizmu oraz kwasu krzemowego, który jest bardzo wartościowym składnikiem dla zdrowia i urody a także ma właściwości antyzapalne i działanie przeciw nowotworowe. Dzięki nim uzupełniamy w organizmie istotne dla niego pierwiastki, które codziennie tracimy. Organizm w większości jest zbudowany z wody, dlatego tak ważne jest jaką wodę pijemy.

Wybierz Raj Tatr dla siebie

Teraz Raj Tatr możesz wybrać pod kontem zapotrzebowania swojego organizmu na różne minerały w zależności od tego, czego potrzebujesz. Na rynku pojawiły się zupełnie nowe wody Raj Tatr.
Pierwsza woda jest dedykowana sportowcom i osobą bardzo aktywnym jest SZOK SPORT. Która zawiera aż 5561 mg. minerałów na litr co klasyfikuje ją w kategorii wody leczniczej. To doskonały wybór dla osób aktywnych, sportowców oraz ciężko pracujących. Posiada bardzo wysoką ilość wodorowęglanów 4132,3 mg/l które obniżają zawartość cukru we krwi i moczu oraz zneutralizują nadmiar kwasu mlekowego w mięśniach po intensywnym wysiłku w pracy lub treningu. Człowiek potrzebuje ok 350 mg magnezu dziennie a sportowiec ok. 450 mg. Jedna butelka 1,5l tej wody odpowiada minimum 16 tabletek z magnezem a to jest dzienna dawka dla człowieka. Każdy z nas ma wybór w jaki sposób dba o zdrowie i w jaki sposób dostarcza minerały. Należy pamiętać, że każda tabletka powinna być popijana minimum szklanką wody, żeby zwiększyć wchłanialność, która dla tabletek wynosi od 10 -40% wartości deklarowanej na opakowaniu.
ACTIVE teraz dostępna w wersji delikatnie gazowanej to z kolei doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą wspomóc swój organizm. . A wszystko to dzięki wysokiej zawartości 200,42 mg/l. magnezu i wodorowęglanów, które mają istotne znaczenie dla utrzymania równowagi organizmu oraz wapnia, podstawowego składnika kości i zębów. Wapń wpływa też pracę serca, obniża ciśnienie i poprawia krzepliwość krwi oraz zmniejsza poziom cholesterolu.

Raj Tatr

Kolejna propozycja to FOR WOMEN to wyjątkowa woda o zwiększonej zawartości krzemu, wapnia i magnezu. Krzem jest niezbędnym pierwiastkiem do życia a ok 90-95% ludzi na świecie ma jego niedobory, ponieważ nie spotyka się go w przetworzonej żywności . Krzem odpowiada za pracę mózgu, przeciwdziała zatruciu organizmu przez aluminium, jest podawany w szpitalach po operacjach jako lek przeciw zapalny oraz anty-nowotworowy.
Wód krzemowych jest bardzo mało na świecie a w tak dużej dawce praktycznie nie ma. Krzem wspiera ważne funkcje fizjologiczne ludzkiego organizmu. Raj Tatr jest z niespotykaną na rynku wysoką zawartością kwasu krzemowego (90,52 mg/l), który spowalnia powstawanie zmarszczek, sprawia że skóra staje się gładka i zdrowa, korzystnie wpływa na włosy i paznokcie oraz na kości i stawy.

Jeżeli zależy Ci na sprawnym funkcjonowaniu Twojego organizmu, wybierz Raj Tatr i ciesz się doskonałym zdrowiem i smakiem!
Pełna lista sklepów w Polsce na www.rajtatr.eu

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.