Reprezentant kraju zagra w Stali

18 Września 2018, godzina 10:12, autor: Grzegorz Szalacha

Michał Domański to nowy nabytek Stali Rzeszów.

Domański Michał

20-letni zawodnik podpisał z naszym klubem umowę obowiązującą do końca czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

Ten młody piłkarz trenował pod okiem Janusza Niedźwiedzia od kilku tygodni. W pierwszym zespole wzmocni rywalizację o miejsce w składzie wśród młodzieżowców. Urodzony w Dębicy zawodnik, dotychczas reprezentował barwy Stali Mielec, Jagiellonii Białystok i Olimpii Zambrów. – Jego transfer wpisuje się w naszą długofalową politykę szukania młodych chłopaków pochodzących z Podkarpacia, którym chcemy dać szansę piłkarskiego rozwoju w Stali. Na pewno będzie miał tutaj dużo większe szanse by zaistnieć w seniorskim futbolu, aniżeli próbując się przebić w klubach z drugiego końca Polski – powiedział serwisowi stalrzeszow.pl Michał Wlaźlik.

Dyrektor sportowy Stali w następujący sposób charakteryzuje nowego zawodnika naszego klubu. – Michał to dobrze wyszkolony ofensywny pomocnik. Nie ma może imponujących warunków fizycznych (172 cm wzrostu przyp. red.), nadrabia to jednak bardzo dobrą techniką. Trenerowi Januszowi Niedźwiedziowi da dodatkowe opcje wyboru wśród młodzieżowców. Zawodnik jest nam doskonale znany, bo grał w kadrze Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej u Marcina Wołowca – dodał nasz rozmówca.

Michał Domański ma też na koncie cztery występy i jedną strzeloną bramkę w reprezentacji kraju do lat 16.

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.