Spotkanie z dobrymi znajomymi

11 Maja 2018, godzina 14:42, autor: Grzegorz Szalacha

W sobotę nasi piłkarze o ligowe punkty powalczą z zespołem Avii Świdnik.

2016.11.05 Avia Świdnik

W barwach drużyny gości zaprezentują się m.in. Piotr Prędota i Kacper Drelich, którzy do niedawna grali w zespole Stali.

- Z pewnością będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Zawsze tak jest, że grając przeciwko swojemu byłemu klubowi zawodnik dodatkowo się mobilizuje. Ponadto Avia jako cała drużyna jest groźna, dobrze zaczęli tą rundę i ostatnio nieźle im się wiedzie – powiedział Sławomir Szeliga.

Kapitan naszego zespołu bardziej jednak niż na rywalach, skupia się na grze Stali. – Ostatnio nam nie idzie i bardzo liczymy, że w sobotę uda nam się wygrać i przełamać. Potrzebujemy zwycięstwa, które niewątpliwie podbuduje nasze morale. Pechowo przegraliśmy trzy mecze, niemniej musimy się otrząsnąć i zacząć grać na miarę możliwości – dodał nasz rozmówca.

Sytuację Stali na pewno komplikowały ostatnio kontuzje napastników Marco Milunovicia i Daniela Koczona. Biało-niebiescy szybko musieli się przestawić na grę bez swoich podstawowych atakujących. – Problemy mamy nie tylko my, w innych drużynach też zawodnicy pauzują z powodu kontuzji czy kartek. Dlatego nie możemy tu szukać wytłumaczeń ostatnich słabszych wyników. Zresztą gra ofensywna w naszym wykonaniu nie wyglądała tak źle, bo w każdym z tych przegranych meczów, strzelaliśmy bramki. Poza tym brak Daniela i Marco to szansa dla innych chłopaków, którzy siedzieli do tej pory na rezerwie. Teraz mają okazję się pokazać i udowodnić swoją wartość – dodał Sławomir Szeliga.

STAL Rzeszów – AVIA Świdnik
Stadion Miejski w Rzeszowie
Sobota, godz. 16

Ceny biletów

Bilet normalny - 10 zł
Bilet ulgowy (młodzież 12-18 lat oraz emeryci i renciści) - 5 zł
Panie - gratis
Dzieci do lat 12 (pod opieką osoby dorosłej) – gratisREKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.