Stal czy Soła?

9 Listopada 2017, godzina 22:35, autor: Adam Napiórkowski

Wszyscy są źli i rozczarowani. Wszyscy. Piłkarze, trenerzy, kibice, działacze i sponsorzy.

2017.08.26 Motor Lublin
Stal miała walczyć o awans a na razie zajmuje dopiero siódme miejsce. Jeszcze nie jest za późno. Jeszcze jest sporo meczy do rozegrania. Ale w tym momencie, nasze miejsce w tabeli jest zbyt niskie. I nasza dotychczasowa zdobycz punktowa też jest za mała. Dopuszczalna liczba nieprzewidzianych wpadek już została wyczerpana. I każda kolejna będzie nas oddalać od zakładanego celu.

A w niedzielę naszych piłkarzy czeka bardzo trudne zadanie. Nasz najbliższy rywal sporo namieszał w tegorocznych rozgrywkach III ligi. Soła Oświęcim zajmuje obecnie trzecie miejsce, ale jeszcze niedawno była liderem rozgrywek. Oświęcimianie stracili fotel lidera bo niespodziewanie przegrali dwa ostatnie mecze, najpierw ze Spartakusem Daleszyce a następnie z MKS Trzebinia. Ale wcześniej pokonali m. in. Resovię Rzeszów, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i rozgromili 6:0 Motor Lublin. Soła Oświęcim bardzo dobrze gra na boiskach rywali. Tylko dwa razy przegrała i aż sześć razy wygrała.

Oświęcimianie na pewno będą chcieli wygrać. Ale będą musieli sobie poradzić bez dwóch podstawowych zawodników. Marcin Drzymont i Wojciech Jamróz będą pauzowali za kartki. Z tego samego powodu nie zagra Daniel Koczon.

Zapraszamy wszystkich fanów Stali na to spotkanie. Będzie to ostatni w tym roku mecz biało-niebieskich na stadionie przy ul. Hetmańskiej. Niedziela, godz. 13.00. Zapraszamy!

Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.