Strug Tyczyn kolejnym klubem partnerskim

29 Stycznia 2019, godzina 19:30, autor: Grzegorz Szalacha

Kolejnym, trzecim klubem partnerskim Stali Rzeszów została Szkółka Piłkarska MKS Strug Tyczyn.

2019.01.29 Strug Tyczyn umowa

Stal Rzeszów podobnie jak prezydent miasta zabiega o integrację wśród prężnie rozwijających się ośrodków życia społecznego. W myśl tej idei zaprosiła do współpracy jeden z najbliżej usytuowanych klubów w regionie.

Szkółka Piłkarska MKS STRUG TYCZYN to ośrodek piłkarski znajdujący się zaledwie 10 kilometrów od Stadionu Miejskiego. Posiada 120 utalentowanych zawodników w 8 grupach młodzieżowych oraz wiele miejsc treningowych. Oprócz obiektu kameralnego z krytą trybuną do jego dyspozycji przeznaczone są również boisko orlika oraz hala w pobliskim liceum. Drużyna seniorska Strugu, która grała niegdyś w IV lidze, obecnie zajmuje 5 miejsce w Klasie Okręgowej.

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że do grona naszych Klubów Partnerskich dołączył dzisiaj Strug Tyczyn. Jest to niewielki ośrodek piłkarski, jednak posiada dobrze wykwalifikowaną kadrę trenerską i bardzo uzdolnionych zawodników. Będą oni mogli uczestniczyć w naszym projekcie budowania Stali Rzeszów na nowo i zdobędą szansę gry na Stadionie Miejskim w przyszłości" - powiedział dyrektor sportowy Stali Rzeszów Michał Wlaźlik.

2019.01.29 Strug Tyczyn umowa

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.