Terminarz rozgrywek IV grupy III ligi

3 Lipca 2018, godzina 14:33, autor: Grzegorz Szalacha

Małopolski ZPN ogłosił terminarz rozgrywek IV grupy III ligi.

Ogolny długi

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków - Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa - Soła Oświęcim
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Motor Lublin
Soła Oświęcim - Stal Kraśnik
Spartakus Daleszyce - Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Czarni Połaniec

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce
Motor Lublin - Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Stal Rzeszów
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków

Kolejka 5 - 29 sierpnia
Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec
Stal Kraśnik - Wisła Puławy
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów - Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 6 - 1-2 września
Wisła Sandomierz - Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy - Motor Lublin
Czarni Połaniec - Stal Kraśnik
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa

Kolejka 7 - 8-9 września
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków
Motor Lublin - Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 8 - 15-16 września
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Wisła Puławy - Stal Rzeszów
Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik

Kolejka 9 - 22-23 września
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz
Motor Lublin - Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik

Kolejka 10 - 29-30 września
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik - Motor Lublin

Kolejka 11 - 6-7 października
Motor Lublin - Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik
Stal Rzeszów - Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm - Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik - Soła Oświęcim

Kolejka 12 - 13-14 października
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy - Wiślanie Jaśkowice
Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 13 - 20-21 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice - Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce

Kolejka 14 - 27-28 października
Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim
Wisła Puławy - Avia Świdnik
Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ
Motor Lublin - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów

Kolejka 15 - 3-4 listopada
Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków
Avia Świdnik - Czarni Połaniec
Soła Oświęcim - Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 16 - 10-11 listopada
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy - Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec - Soła Oświęcim
Hutnik Kraków - Avia Świdnik
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm

Kolejka 17 - 17-18 listopada
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim - Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy

Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.