W I rundzie Totolotek Pucharu Polski zagramy z Pogonią Szczecin!

20 Sierpnia 2019, godzina 12:13, autor: Jakub Zaczkiewicz

Dziś poznaliśmy wyniki losowania I rundy (1/32 finału) Totolotek Pucharu Polski. Rywalem "Stalowców" będzie Pogoń Szczecin.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie I rundy (1/32 finału) Totolotek Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek rywalem naszej drużyny będzie Pogoń Szczecin. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie.

Pogoń Szczecin to zespół występujący w PKO BP Ekstraklasie. "Portowcy" po 5 rozegranych kolejkach zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli z 13 punktami na koncie.

Do rywalizacji w pierwszej rundzie stanie szesnaście zespołów z PKO BP Ekstraklasy, osiemnaście zespołów z Fortuna I Ligi, dziesięć najlepszych zespołów z poprzedniego sezonu II ligi, szesnastu zdobywców Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim a także czterech zwycięzców rundy wstępnej, która zostala rozegrana w sierpniu. 

Przypomnijmy, iż w tej rundzie mecze odbywają się bez rewanżów. Spotkania zaplanowano na 24, 25 i 26 września 2019 roku.

 

Masz już #KarnetnaStal?

Zagwarantowane miejsce na ten mecz mają posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2019/2020. W poniedziałek Klub uruchomił promocję, dzięki której teraz karnet kupisz za jedyne 75 PLN! Przed nami niezwykle emocjonujące mecze z Elaną Toruń, Stalą Stalowa Wola, GKS Katowice, derby Rzeszowa z Resovią i właśnie 1/32 Totolotek Pucharu Polski z Pogonią Szczecin.

Kup swój karnet już teraz! bilety.stalrzeszow.pl

REKLAMA
reklama