Wspieraj Stal Rzeszów i oszczędzaj przy każdym zakupie!

2 Sierpnia 2016, godzina 22:50, autor: Grzegorz Szalacha

Dla wszystkich kibiców Stali Rzeszów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

Lyoness

Dla wszystkich kibiców Stali Rzeszów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – interesujące korzyści zakupowe i możliwość wspierania naszego klubu jednocześnie!
Klub ZKS Stal Rzeszów stał się partnerem - wydawcą kart Cashback firmy Lyoness. Karta Cashback Lyoness to same korzyści – dla Ciebie i dla Klubu!

- Cashback pozwala na zwrot do 5% wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 zł przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em
- Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych
- Kolejny 0,5% z zakupów kibica wspiera ZKS Stal Rzeszów
Aby przystąpić do programu należy wypełnić kartę zgłoszeniową dołączoną do karty. Otrzymasz ją w punkcie jaki będzie się znajdował na trybunie w trakcie niedzielnego meczu Stali z Karpatami.
Po zarejestrowaniu karty w systemie przez obsługę otrzymasz na telefon komórkowy i maila dane umożliwiające zalogowanie się na stronie layoness.pl. Tam będziesz mógł śledzić stan swojego konta.

Więcej informacji o programie Casback Lyoness znajduje się na stronie www.lyoness.pl

UWAGA: Karty można też odbierać w punkcie bukmacherskim Milenium w pawilonie Carrefour przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14 na osiedlu Baranówka 4.

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.