Z Podlasiem o przełamanie

7 Września 2018, godzina 17:24, autor: Grzegorz Szalacha

Po serii czterech zwycięstw piłkarzy Stali dopadł mały kryzys formy.

2018.08.29 Soła Oświęcim
W kolejnych dwóch meczach podopieczni Janusza Niedźwiedzia zdobyli tylko jeden punkt.
Sobotni mecz z Podlasiem Biała Podlaska będzie dla naszej drużyny dobrą okazją na przełamanie i sięgnięcia po kolejną wygraną w tym sezonie.
- W meczach z Spartakusem Daleszyce i Avią Świdnik traciliśmy punkty z różnych przyczyn, ale generalnie działo się to jednak w dużej mierze na własne życzenie. Nie byliśmy odpowiednio skuteczni pod bramką rywali, zaprezentowaliśmy zbyt małą jakość gry, zawiodło też trochę podejście mentalne. Zespół po udanym starcie poczuł się zbyt pewnie i zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Dobrze, że mecz z Podlasiem gramy już w sobotę, bo szybko możemy dokonać resetu, wygrać i mam nadzieję odbudować dobre wyniki i wrażenie jakie nasi piłkarze zostawiali swoją grą po meczach z początku rundy – powiedział Michał Wlaźlik dyrektor sportowy Stali Rzeszów.
Podlasie do Rzeszowa przyjedzie rozbite pięcioma kolejnymi porażkami. Zespół prowadzony do środy przez Tomasza Złomańczuka, wygrał tylko na inaugurację z Czarnymi Połaniec, później punktów już nie zdobył. W efekcie, w tym tygodniu zarząd klubu podziękował za pracę dotychczasowemu szkoleniowcowi. W sobotę drużynę naszych rywali najprawdopodobniej poprowadzi dotychczasowy asystent pierwszego trenera Przemysław Sałański.
- Nie ma co patrzeć na problemy rywali. Musimy tak nastawić nasz zespół by z pełną koncentracją i determinacją podszedł do najbliższego pojedynku. Szanujemy przeciwników, ale naszym celem jest tylko i wyłącznie wygrana. Trochę ostatnio nadwyrężyliśmy zaufanie naszych kibiców i teraz bezwarunkowo w kolejnych meczach musimy je odbudować. Wierzę, że pierwszy krok ku temu zrobimy już w sobotę – dodał Michał Wlaźlik.
Stal – Podlasie
Stadion Miejski Stal w Rzeszowie
Sobota, 9 września 2018r., godz. 16:00

Ceny biletów jednorazowych:
- normalny 15zł
- ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 19 lat, seniorzy 65+ oraz kobiety) - 8zł
- dzieci do 6 roku włącznie - 1zł
- rodzinny 2+1, 2+2, 2+x = 25zł
Bilety jednorazowe będą możliwe do kupienia w kasach oraz przez Internet (bilety.stalrzeszow.pl)

REKLAMA
reklama

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.