Zatrzymać waleczne Szarotki

1 Czerwca 2018, godzina 11:52, autor: Grzegorz Szalacha

Dziewięć zwycięstw trzy remisy i dwie porażki, to bilans Podhala Nowy Targ w rundzie wiosennej.

2018.04.18 Wiślanie

To właśnie bardzo dobrze spisujące się ostatnio popularne Szarotki, będą rywalami piłkarzy Stali w walce o ligowe punkty.

Nasz zespół w minioną środę ograł na wyjeździe MKS Trzebinię. W niedzielę przeciwnik będzie o wiele bardziej wymagający. Podhale, które w tym sezonie miało wysokie aspiracje, kompletnie zawiodło w rundzie jesiennej. Na wiosnę gra już na miarę oczekiwań i potwierdza miano jednej z najsilniejszych ekip w III lidze.

- Drużynę z Nowego Targu odmienił trener Janusz Niedźwiedź. Jesienią nie miał zbyt wiele czasu, by poprawić grę zespołu. W rewanżach jego zespół gra jednak bardzo widowiskowo i skutecznie. Zobaczymy jak wypadnie w starciu z naszą drużyną – powiedział Rafał Kalisz prezes Stali Rzeszów.

Biało-niebiescy do niedzielnego starcia przygotowują się normalnym rytmem. Powoli do pełni sił wraca Daniel Koczon, który w Trzebini zagrał kilkanaście minut w drugim meczu z rzędu. – Rehabilitacja Daniela po feralnym meczu w Tarnowie przebiegała lepiej niż się spodziewaliśmy. Zawodnik jest zdrowy, oczywiście ma trochę zaległości treningowych, ale te nadrobi z czasem. Powoli do pełni sił wraca też Marco Milunović i bardzo chciałby się znaleźć w kadrze na mecz z Podhalem. W jego przypadku zachowałbym jednak dużą ostrożność i nie śpieszyłbym się tak z powrotem na boisko – zaznaczył Adrian Smolarz fizjoterapeuta Stali.

Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ
Stadion Miejski Stal w Rzeszowie
Niedziela, godz. 17:00
WSTĘP WOLNY

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.