O akademii

Zapraszamy na "Ferie na Hetmańskiej"

2019.02 Ferie na Hetmańskiej

Link do formularza zapisu dziecka na "Ferie na Hetmańskiej"

Warunki płatności oraz regulamin obozu dochodzeniowego „Ferie na Hetmańskiej”

1. Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie zadatku w wysokości 150zł na numer konta: 03 9161 0001 0004 6255 2000 0030, w tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, numer turnusu.
2. Reszta opłaty za obóz w wysokości 300 zł powinna wpłynąć do 20 stycznia 2019 roku na konto podane w pkt.1. (w tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko dziecka, numer turnusu).
3. Brak wpłaty całości sumy w terminie podanym w punkcie 2. traktowane jest jako rezygnacja.
4. W razie rezygnacji z obozu po 20 stycznia zadatek jest bezzwrotny.
5. W przypadku rezygnacji z obozu nie wynikającej z winy organizatora, a przypadającej na czas trwania obozu koszty nie podlegają zwrotowi.
6. 6. Rodzic/Opiekun zobowiązany jest przywieźć dziecko w miejsce zbiórki o wyznaczonej przez organizatora godzinie.
7. Rodzic/Opiekun zobowiązany jest odebrać dziecko w wyznaczonym przedziale czasowym z wyznaczonego miejsca przez organizatora.
8. Stal Rzeszów S.A. - Organizator zobowiązuje się do zapewnienia opieki wykwalifikowanej kadry trenerskiej, wyżywienia w postaci drugiego dania + przekąski, atrakcji zawartych w plakacie obozowym.
9. Organizator zobowiązuje się powiadomić o miejscu zbiórki, odbioru dzieci oraz przekazanie szczegółowego harmonogramu zajęć najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem obozu.
10. Reklamacje są rozpatrywane po pisemny złożeniu w biurze klubu Stal Rzeszów (Hetmańska 69, pokój 26) w terminie 14 dni.

 


Nowoczesne szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to zindywidualizowane treningi, oparte na dużej jakości i intensywności.

Maciej Seroka

Wychodząc naprzeciw tym trendom, przedstawiamy plan, sztab szkoleniowy oraz system rozgrywek, w jakim występować będą młodzi biało-niebiescy piłkarze.
Z związku z dużym zainteresowaniem naszym projektem postanowiliśmy w rocznikach od 2006 do 2011 utworzyć po dwie, a nawet trzy wyrównane grupy, które będą podlegały ciągłej rotacji.
Zarówno wyniki rekrutacji, jak i metody szkoleniowe będą podlegać ciągłej weryfikacji, by zapewnić najwyższą jakość szkoleniową.

Cieszymy się, że postanowiliście nam zaufać. My postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

 

Copyright © 2019 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.