Sponsorzy


Firma Watkem to sieć stacji benzynowych oraz autoryzowany dealer OPLA w zakresie sprzedaży, obsługi i naprawy samochodów osobowych i dostawczych.

 

Sponsorzy Wspierający:


Miasto Rzeszów - udostępnia sekcji Stadion Miejski oraz wspiera ją finansowo.

 


LIMBLACH zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych i tanich pokryć dachowych na terenie całego kraju. Największymi zaletami F.U.P.H. „LIMBLACH” są jakość, elastyczność oraz profesjonalizm. Produkty Firmy zaspokajają najbardziej wygórowane potrzeby Klientów poprzez wyrób blach w szerokiej gamie kolorów, w odpowiednich kształtach i długościach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych linii technologicznych nawet najbardziej wymagający Klient ma możliwość szybko i tanio pokryć nowo wybudowany dom, albo zmienić szkodliwe pokrycia dachowe na nowoczesne, lekkie, trwałe i estetyczne blachy.

Biuro GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI ma ugruntowaną pozycję na regionalnym i lokalnym rynku nieruchomości (właściciel rozpoczał działalność gospodarczą w kwietniu 1993 roku), posiada wymagane uprawnienia zawodowe, a w swojej pracy stosuje m. in. "Kodeks etyki zawodowej" oraz "Standardy zawodowe", zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Uregulowania tam zawarte oraz stałe doskonalenie kwalifikacji zawodowych pozwalają zapewnić wysoki poziom usług, a Klient może czuć się bezpiecznie na każdym etapie obsługi. 

 


www.szik.pl

Firma Szik powstała w 1992 roku. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, oraz różnego rodzaju płynów, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów samochodowych.
Obecnie prowadzi sprzedaż części prawie do wszystkich marek produkowanych na całym świecie.

 


www.greinplast.pl

Marka GREINPLAST jest znana i doceniana na polskim rynku już od 1997 roku. Firma Greinplast Sp. zo.o. funkcjonuje wyłącznie w oparciu o polski kapitał i cały czas dynamicznie się rozwija.
Szeroki wachlarz produktów pozwala upiększać nasze mieszkania, domy, osiedla oraz chronić je przed szkodliwym działaniem czynników środowiska.
Potencjalnych nabywców produktów firmowanych marką Greinplast przekonuje niewątpliwie ich wysoka jakość jak i konkurencyjna cena.

 

Sponsorzy pomagający Stali Rzeszów

 
www.eko-top.rze.pl
Spółka powstała w 1995 roku i prowadzi działalność związaną z gospodarką odpadami przemysłowymi i medycznymi. Firma prowadzi działalność w oparciu o uzyskane decyzje właściwych organów administracji państwowej.
Eko-Top posiada Decyzję Wojewody Podkarpackiego zezwalającą na wytwarzanie odpadów tj. zbieranie, transport, wykorzystywanie i unieszkodliwianie odpadów.
W roku 2000 Spółka uruchomiła własną Instalację do termicznej utylizacji odpadów, której parametry emisyjne są zgodne z normami Unii Europejskiej, co daje gwarancję, że utylizacja odpadów jest prowadzona w sposób profesjonalny, maksymalnie zabezpieczający środowisko naturalne.

 

TPM Fabryka Reklamy
www.tpm.com.pl

Drukarnia TPM mieszcząca się w Rzeszowie przy ul. Przy Torze 1. Oferuje ona nadruki na koszulkach, dresach, ubraniach roboczych, czapkach i na wielu innych materiałach

 

Trans Europa
TransEuropa - dzięki tej firmie nasi piłkarze mogą podróżować na mecze wyjazdowe w najlepszych warunkach.

 


www.smakeko.pl

Od 1991 roku specjalizuje się w produkcji ponad 150 różnych wyborów miesnych, w tym drobiowych. O wysokiej jakości produktów świadczą liczne dyplomy uznania wyrózniające firmę Smak Eko w wielu konkursach żywności.

 


Piłkarze Stali grają piłkami firmy Derby Star której przedstawicielem na teren Polski jest:

FHU Profi Sport
ul. Bardowskiego 1
35-001 Rzeszów
www.profi-sport.

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej zaprasza inne firmy oraz osoby prywatne do wspierania pierwszej drużyny piłkarskiej. Chętnych prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z klubem.
SPONSORZY STALI RZESZÓW
watkem Limblach Saller Giergiel trans-europa
Copyright © 2017 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.