3 liga, 7 Października 2017 godzina 15:00
Avia Świdnik Stal Rzeszów
avia 1 : 1 stal-rzeszow
(0 : 0)
Adrian Buszta 80'

Czy po Avii nasz bilans się poprawi?

5 Października 2017, godzina 22:28, autor: Adam Napiórkowski

Stal jest na drugim miejscu w ligowej tabeli. Ma tyle samo punktów co lider ale gorszy bilans bramkowy.

2017.06.07 Avia ŚwidnikKolejne punkty i bramki trzeba zdobyć w Świdniku.

Tydzień temu Stalowcy wygrali szósty ligowy mecz i dołączyli do prowadzącej Resovii. Dobre miejsce Stalowców to efekt niezłej ostatnio efektywności ale także potknięć rywali. Resovia – do niedawna samodzielny lider – w trzech ostatnich meczach zdobyła tylko dwa punkty. Wpadka (a w zasadzie ogromna wpada) przytrafiła się także piłkarzom Motoru. Lublinianie zostali wręcz upokorzeni w Oświęcimiu. Soła wbiła Motorowi aż sześć goli.

Obserwujemy naszych rywali, ale w tym momencie najważniejsza jest gra naszego zespołu i stałe poprawianie naszego konta punktowego. Już w sobotę będzie ku temu kolejna dobra okazja. Stalowcy wyruszają do Świdnika na mecz z Avią.
Świdniczanie zajmują czternaste miejsce w tabeli – znajdują się tuż nad strefą spadkową. Wygrali dotychczas tylko jeden mecz, pięć zremisowali i cztery przegrali. Trzeba jednak podkreślić, że to jedyne zwycięstwo zostało odniesione w meczu przeciwko niezłemu zespołowi, Wólczance Wólka Pełkińska.

W tym meczu faworytem jest nasz zespół. Kibice Stali liczą na zwycięstwo i chyba ta kalkulacja nie jest oderwana od rzeczywistości. Tym bardziej, że nasz zespół stać na jeszcze lepsza grę niż w ostatnich spotkaniach.

Jak wszystko się dobrze ułoży, to ze Świdnika będzie prowadzona transmisja na żywo. Więcej informacji już jutro na naszej stronie. Zapraszamy!

SPONSORZY STALI RZESZÓW
watkem Limblach Cutline Giergiel trans-europa
Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.