3 liga, 18 Listopada 2017 godzina 13:00
Podlasie Biała Podlaska Stal Rzeszów
podlasie 0 : 0 stal-rzeszow

Ostatni raz

17 Listopada 2017, godzina 16:09, autor: Adam Napiórkowski

Plan jest następujący. Najpierw wygrać w Białej Podlaskiej. Następnie spokojnie przeanalizować rundę jesienną,

2017.08.26 Motor Lublin
wyciągnąć wnioski i ... na razie patrz punkt pierwszy.

Tydzień temu nasi piłkarze doskonale się spisali. Stalowcy 3:0 pokonali Sołę Oświęcim i wszystkim biało-niebieskim humory nieco się poprawiły. Zwycięstwo to jest wyjątkowo cenne, ponieważ Soła pokazała w Rzeszowie, że potrafi grać w piłkę nożną.

Po tym meczu Stalowcy nadal tracą pięć punktów do lidera. Ale nie jest to dystans, którego nie można odrobić. Pierwsza okazja nadarzy się już w następnej kolejce. Motor Lublin zagra z KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim a Stalowcy w Białej Podlaskiej z Podlasiem.

Podlasie to trzynasty zespół tegorocznych rozgrywek. Po szesnastu rozegranych meczach ma na swoim koncie piętnaście punktów. Ostatnio Podlasie nie gra zbyt dobrze. W sześciu ostatnich spotkaniach zdobyło tylko trzy punkty. Tych, którzy już teraz dopisują do dorobku Stali trzy punkty, przypominam, że nasi piłkarze już kilka razy w tym sezonie przegrywali i remisowali z zespołami z końcówki tabeli.

W meczu przeciwko Podlasiu będzie mógł już zagrać Daniel Koczon. Nasz zawodnik musiał odpokutować karę za cztery żółte kartki. To dobra wiadomość.

Będzie to ostatni mecz Stali w tym roku. Jak wszystko się dobrze ułoży, z tego meczu będzie prowadzona relacja. Zapraszamy na www.stalrzeszow.pl

SPONSORZY STALI RZESZÓW
watkem Limblach Saller Giergiel trans-europa
Copyright © 2018 stalrzeszow.pl. Wszelkie prawa są zastrzeżone.